Acunn app free download

Acunn latest version download
Acunn latest version download
Acunn.com Android uygulaması artık Google Android Market'te!. Acunn is a News & Magazines app developed by Acun Medya. The latest version of Acunn is 3.1.0. It was released on December 2, 2016. Overall rating of Acunn is 3.6.

Acunn.com Android uygulaması artık Google Androil Market’te! Uygulamamız sayesinde artık her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; Moderatörlünü Acun Ilıcalı’nın jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş’in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, dünyadan haberlere, gündem, spor ve magazin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videoların yanı sıra, sosyal medyada en çok paylaşılan vine videolarını da Acunn.com Android uygulaması aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra TV8’de yayınlanan programlarla ilgili haberlere, videolara ve kamera arkası görüntülerine de Acunn.com Android uygulamasıyla ulaşabilir dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Latest updates

Uygulama performans güncellemeleri ve küçük hatalar giderildi.

Tags

Acunn versions, Acunn all version, free Acunn for android, Acunn free download for pc, Acunn for pc free download, Acunn latest version download, apk dl Acunn, Acunn download

Acunn screenshot

Acunn screenshot 00Acunn screenshot 01Acunn screenshot 02Acunn screenshot 03Acunn screenshot 04Acunn screenshot 05Acunn screenshot 06Acunn screenshot 07Acunn screenshot 08Acunn screenshot 09Acunn screenshot 10Acunn screenshot 11Acunn screenshot 12Acunn screenshot 13Acunn screenshot 14Acunn screenshot 15Acunn screenshot 16Acunn screenshot 17Acunn screenshot 18Acunn screenshot 19Acunn screenshot 20

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s